Studio Warsztatu Teatralnego Wierzbak Plus - Artur Szych Nieinstytucjonalny Teatr Zawodowy


Idź do treści

Menu główne:


w lutym 2016

Aktualnosci 216

Warsztaty Teatralne dla Dorosłych

Na zaproszenie Dyrekcji Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Suchy Las przy ul. Szkolnej 16, w środy w godzinach 18:30-20:30 w sali teatralnej prowadzę cykliczne warsztaty Przystanek Teatr.

UWAGA: w miesiącu lutym 2016 spotkania warsztatowe w środy: 03,17, 24, oraz w piątek 19, godziny bez zmian.

Zapraszam do udziału
wszystkich, którzy chcą poznać siebie, wyzwolić emocje, zobaczyć więcej, usłyszeć bardziej a także kreatywnie spędzić czas, spotkać nowych ludzi, poznać warsztat teatralny.
Materiał warsztatowy obejmuje m.in. pracę z głosem, artykulację, treningi oddechowe, relaksacyjne i energetyzujące, relacje sceniczne, etiudy indywidualne i zespołowe.


Zapisy w CKiBP, tel. 61 25 00 402.
_____________________________________________________________________

Zapraszam
na indywidualne i grupowe zajęcia
w ramach stałego poradnictwa
Studia Warsztatu Teatralnego
z dziedzin


*Studia odnowy głosu
*Qigong - energia z oddechu
*Elementy treningu scenicznego

Kontakt:
Artur Szych
tel.>>510 190554
e-mail: >> artur.szych@vp.pl








____________________________________________________________________

Spektakl
w miesiącu Lutym

MIEJSCE:
Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta,
ul Solna 1, Kołobrzeg.

http://rck.kolobrzeg.eu

Wtorek 09 02 2016, godzina 13:00;

>>>
"Bajka o Pięknym Łabędziu” - od lat 3.

________________________________________________________________

Warsztaty Teatralne w Kołobrzegu


Od poniedziałku do piątku (08- 12) lutego, poprowadzę
w Regionalnym Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta,
ul. Solna 1 - warsztaty teatralne dla młodzieży szkolnej. Dokładny harmonogram >>>http://rck.kolobrzeg.eu .

_________________________________________________________________

Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego ogłasza II edycję Konkursu Fotografii Teatralnej.
Konkurs adresowany jest zarówno do artystów-fotografików, absolwentów wyższych szkół artystycznych, jak i amatorów. Prace, tak jak w ubiegłym roku, można zgłaszać w dwóch kategoriach: teatralne zdjęcie sezonu 2015/16 (pojedyncze zdjęcia, ukazujące przedstawienie teatralne, pracę nad nim lub inne sceny związane z życiem teatralnym) oraz zestaw dokumentacyjny z premiery. Zgłoszeń dokonywać można
od 4 lutego do 30 września 2016.

Zdjęcia nadesłane na Konkurs muszą zostać wykonane do końca bieżącego sezonu teatralnego, tzn. do 31 sierpnia. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie pięć fotografii w kategorii A (teatralne zdjęcie sezonu) oraz trzy zestawy (po 10 fotografii) w kategorii B (zestaw dokumentacyjny z premiery). Laureatów wskaże jury, które w pierwszym etapie wybierze spośród wszystkich nadesłanych zdjęć prace półfinalistów, a następnie finalistów i zwycięzców. W obu kategoriach za zdobycie I miejsca zostaną przyznane nagrody finansowe w wysokości 20 tys. zł każda.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom II edycji Konkursu Fotografii Teatralnej odbędzie się do końca stycznia 2017. Prace zwycięzców i wyróżnionych uczestników będą prezentowane na wystawach konkursowych.

Celem Konkursu jest propagowanie sztuki fotografowania teatru oraz prezentacja fotografii nie tylko jako formy dokumentowania procesu pracy teatralnej, ale także jako autonomicznego dzieła konkretnych artystów.

W I edycji Konkursu, który towarzyszył obchodom 250-LECIA TEATRU PUBLICZNEGO W POLSCE, wzięło udział 170 fotografów. Po obejrzeniu 2225 zdjęć za najlepsze prace członkowie jury uznali fotografie autorstwa Katarzyny Machniewicz (kategoria A) i Adama Golca (kategoria B).

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej Instytutu Teatralnego. Szczegółowe informacje o samym Konkursie, ciekawostki oraz materiały archiwalne odnoszące się do tematyki fotografii teatralnej, znaleźć można także na Facebooku.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres:
Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego, ul. Jazdów 1, 00-467 Warszawa, z dopiskiem „Konkurs Fotografii Teatralnej”.


Powrót do treści | Wróć do menu głównego